بخوانیم و انتخاب کنیم .دین یا دنیا؟

قابل توجه کسانی که هر روز در ایران برای بی بندوباری لح لح می زنند .دختران مسلمان ترک که با ممنوعیت حجاب در برخی مراکز آموزشی و عمومی مواجه هستند،با گذاشتن کلاه گیس روی روسری به جنگ ممنوعیت حجاب رفته‌اند.

البته افرادی هم هستند ( که تعدادشان هم کم نیست ) برای یک لحظه خوشی دنیا دست به هر جنایتی می زنند ، از خود فروشی گرفته تا دست از هویت و دین خود بر داشتن و مسیحی و یهودی شدن و لو بخاطر یک سفر به خارج رفتن یا به فلان آرزوی زندگی خود برسند .

 زنان محجبه ترکیه بویژه همسر عبدالله گول هرگز در مکانهای مختلط شنا نمی کنند .

 جالب اینجاست که یکعده زن ایرانی مسلمان و شیعه به محض اینکه هواپیما از مرز ایران عبور می کند به سمت ترکیه وغیره روسری و مانتو های خود را به علامت این که خیلی با کلاس هستند بر می دارند و نیمه لخت می شوند.

در کنفرانس شهر پیتسبورگ آمریکا 20 تن سران کشورهای بزرگ جهان گرد آمده‌اند تا راهی برای خروج از رکود و نزدیکی به رونق اقتصادی بیابند. در میان مهمانان «خیرالنساء گل» همسر عبدالله گل رئیس جمهور ترکیه دیده می‌شود که با حجاب و لباس بلند، با چهره‌ای اسلامی حاضر شده است.

باید به چنین افرادی که بر سر اصالت و دین خود می ایستند ، آفرین گفت .

البته در ایران از این نمونه شیرزنان و دختران محجبه زیادند ، امّا متاسفانه عده ای هم هستند که ، آبروی اسلام و شیعه را می برند و منظور از طرح این مطالب تذکر است ، به این گونه زنان است که ،باید از این زنان مسلمان چه در ایران و چه در سایر کشورها یاد بگیرند ، که با توجه به فراهم بودن همه شرایط برای گناه و رسیدن به پول و مقام ولی دست از حجاب خویش برنمی دارند.

/ 0 نظر / 32 بازدید